ProTipster İddaa Tahminleri Buz Hokeyi

Rusya Buz Hokeyi Turnuvaları iddaa Tahminleri & Yorumları

En İyi Ligler

Yaklaşan Rusya etkinlikleri

18.09.2021

08:00 Tolpar UFA JHC Molot 16 tahmin 10:00 Kapitan Stupino Russkie Vityazi 8 tahmin 10:00 Metallurg Novokuznetsk Toros Neftekamsk 12 tahmin 10:00 HC Rostov HK Ryazan 11 tahmin 10:00 Sokol Krasnoyarsk Izhstal Izhevsk 12 tahmin 11:00 Omskie Kryliya Molot-Prikamie Perm 11:30 Salavat Yulaev UFA HK Dinamo Minsk 33 tahmin 12:00 Sarmaty Orenburg Sibirskie Snaipery 8 tahmin 12:00 HK Riga Sahalinskie Akuly 7 tahmin 12:00 HC Yugra Zvezda Moscow 4 tahmin 12:00 HC Traktor Chelyabinsk Red Star Kunlun 24 tahmin 13:00 Jokerit Helsinki HC Barys Astana 28 tahmin 14:00 HC Tambov Khimik Voskresensk 1 tahmin 14:00 Buran Voronezh HK Dinamo ST Petersburg 6 tahmin 14:00 Lokomotiv Yaroslavl Torpedo Nizhnyi Novgorod 23 tahmin 14:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Vityaz Podolsk 21 tahmin 14:30 AK Bars Kazan HC Sochi 23 tahmin

19.09.2021

03:00 Amurskie Tigry Khabarovsk Spartak Moskow 2 tahmin 08:00 Stalnye Lisy Avto Yekaterinburg 2 tahmin 09:00 Ermak Angarsk Neftjanik Almetjevsk 09:00 Belye Medvedi Omskie Yastreby 2 tahmin 10:00 Nhk Novomoskovsk MHK Krylia Sovetov 10:00 Reaktor Nizhnekamsk Mamonty Yugry K. M. 10:00 Sputnik Almetievsk Tyumenskiy Legion 10:00 Irbis Kazan Loko-76 Yaroslavl U20 10:00 HK Riga Sahalinskie Akuly 12:00 Avtomobilist Yekaterinburg CSKA Moskova 11 tahmin 13:00 CSK VVS Samara Chelmet Chelyabinsk 14:00 Bars Kazan Yuzhny Ural Orsk 14:00 Dizel Penza Zauralye Kurgan 14:30 Spartak Moskova HC Dinamo Riga 16 tahmin

20.09.2021

09:00 Belye Medvedi Omskie Yastreby 09:30 Admiral Vladivostok Metallurg Magnitogorsk 10 tahmin 10:00 Nhk Novomoskovsk MHK Krylia Sovetov 10:00 Irbis Kazan Loko-76 Yaroslavl U20 10:30 Reaktor Nizhnekamsk Mamonty Yugry K. M. 12:00 Stalnye Lisy Avto Yekaterinburg 12:30 Sibir Novosibirsk Red Star Kunlun 9 tahmin 14:00 HC Traktor Chelyabinsk HK Dinamo Minsk 7 tahmin 14:00 Sputnik Almetievsk Tyumenskiy Legion 15:00 Loko Yaroslavl Ska-varyagi 16:00 AK Bars Kazan Vityaz Podolsk 8 tahmin 16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk HC Sochi 6 tahmin 16:30 Lokomotiv Yaroslavl Jokerit Helsinki 6 tahmin

21.09.2021

13:30 HC Barys Astana CSKA Moskova 5 tahmin 16:00 Severstal Cherepovets Salavat Yulaev UFA 4 tahmin 16:30 SKA Saint Petersburg Amur Khabarovsk 6 tahmin 16:30 Dynamo Moskova HC Dinamo Riga 6 tahmin 16:30 Spartak Moskova HK Avangard Omsk 4 tahmin

22.09.2021

12:30 Sibir Novosibirsk Metallurg Magnitogorsk 4 tahmin 14:00 Avtomobilist Yekaterinburg HK Dinamo Minsk 7 tahmin 16:00 Lokomotiv Yaroslavl Vityaz Podolsk 4 tahmin 16:30 Torpedo Nizhnyi Novgorod Jokerit Helsinki 3 tahmin

23.09.2021

14:00 HC Traktor Chelyabinsk CSKA Moskova 2 tahmin 16:30 HC Sochi Dynamo Moskova 16:30 Severstal Cherepovets HC Dinamo Riga 1 tahmin 16:30 SKA Saint Petersburg Salavat Yulaev UFA 16:30 Red Star Kunlun Amur Khabarovsk

24.09.2021

16:00 AK Bars Kazan Admiral Vladivostok 2 tahmin 16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Spartak Moskova

25.09.2021

11:00 HC Barys Astana Sibir Novosibirsk 12:00 Avtomobilist Yekaterinburg HC Traktor Chelyabinsk 12:00 Metallurg Magnitogorsk CSKA Moskova 13:00 Jokerit Helsinki HC Sochi 14:00 Torpedo Nizhnyi Novgorod Dynamo Moskova 14:00 Vityaz Podolsk Amur Khabarovsk 14:30 Lokomotiv Yaroslavl Salavat Yulaev UFA 14:30 HK Dinamo Minsk SKA Saint Petersburg

26.09.2021

14:00 AK Bars Kazan Spartak Moskova 14:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Admiral Vladivostok

27.09.2021

13:30 HC Barys Astana Avtomobilist Yekaterinburg 16:00 HK Avangard Omsk Lokomotiv Yaroslavl 16:00 Severstal Cherepovets Sibir Novosibirsk 16:00 Torpedo Nizhnyi Novgorod HC Traktor Chelyabinsk 16:10 HK Dinamo Minsk Amur Khabarovsk 16:30 HC Dinamo Riga HC Sochi 16:30 Vityaz Podolsk SKA Saint Petersburg

28.09.2021

16:30 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok 16:30 Dynamo Moskova Spartak Moskova

29.09.2021

14:00 Metallurg Magnitogorsk HC Barys Astana 14:00 Salavat Yulaev UFA Avtomobilist Yekaterinburg 15:30 Jokerit Helsinki AK Bars Kazan 16:10 HK Dinamo Minsk Neftekhimik Nizhnekamsk 16:30 HK Avangard Omsk HC Sochi 16:30 Vityaz Podolsk Lokomotiv Yaroslavl 16:30 SKA Saint Petersburg HC Traktor Chelyabinsk 16:30 CSKA Moskova Sibir Novosibirsk 16:30 HC Dinamo Riga Severstal Cherepovets

30.09.2021

09:00 Amur Khabarovsk Torpedo Nizhnyi Novgorod 16:30 Red Star Kunlun Dynamo Moskova

13.10.2021

13:00 CSKA Moskova Amur Khabarovsk

Rusya için en çok oynanan maçlar

Salavat Yulaev UFA Salavat Yulaev UFA vs HK Dinamo Minsk HK Dinamo Minsk 33 tahmin var
Jokerit Helsinki Jokerit Helsinki vs HC Barys Astana HC Barys Astana 28 tahmin var
HC Traktor Chelyabinsk HC Traktor Chelyabinsk vs Red Star Kunlun Red Star Kunlun 24 tahmin var
AK Bars Kazan AK Bars Kazan vs HC Sochi HC Sochi 23 tahmin var
Lokomotiv Yaroslavl Lokomotiv Yaroslavl vs Torpedo Nizhnyi Novgorod Torpedo Nizhnyi Novgorod 23 tahmin var

Son Rusya Tahminler

Berabere Biter

oran: +460
Tahmin Skoru: 0.0
Oylanmamış

HK Dinamo Minsk 2 sayıdan çok atar

oran: +100
Tahmin Skoru: 0.0
Oylanmamış

Salavat Yulaev UFA 3.5'den fazla gol atar

oran: +110
Tahmin Skoru: 1.8