ProTipster İddaa Tahminleri Futbol

Almanya Amatör Futbol Turnuvaları iddaa Tahminleri & Yorumları

En İyi Ligler

Yaklaşan Almanya Amatör etkinlikleri

18.09.2021

11:00 VFB Hallbergmoos TSV Schwaben Augsburg 11:00 FSV 63 Luckenwalde Dynamo 11:00 Bsg Chemie Leipzig Optik Rathenow 1 tahmin 11:00 Bremer SV 1906 OSC Bremerhaven 11:30 Saint Pauli (A) Holstein Kiel II 3 tahmin 12:00 1. FC Schweinfurt 05 SV Schalding-Heining 1 tahmin 12:00 Bayreuth Unterhaching 2 tahmin 12:00 Nürnberg (A) FC Augsburg II 2 tahmin 12:00 TSV Aubstadt SC Eltersdorf 12:00 Greuther Fürth (A) VFB Eichstatt 1 tahmin 12:00 TSV RAIN/LECH Memmingen 1 tahmin 12:00 SV Pullach TSV 1860 Munich II 2 tahmin 12:00 TSV 1865 Dachau SSV Jahn Regensburg II 2 tahmin 12:00 TSV 1880 Wasserburg Ismaning 1 tahmin 12:00 Neuruppin Greifswalder FC 12:00 RSV Eintracht 1949 FC Mecklenburg Schwerin 12:00 Ludwigsfelder SC Staaken 1919 12:00 FC Einheit Wernigerode Neugersdorf 12:00 VFB 1921 Krieschow 1. FC Merseburg 12:00 SG Union Sandersdorf Bischofswerdaer FV 1908 2 tahmin 12:00 Plauen VfL Halle 12:00 Freiburg Linx 12:00 Goeppinger SV 1 FC Bruchsal 12:00 TSG Backnang FV Ravensburg 1 tahmin 12:00 SF Dorfmerkingen FSV 08 Bissingen 2 tahmin 12:00 FC 08 Homburg-Saar TSV Schott Mainz 12:00 FSV Frankfurt 1899 FK 03 Pirmasens 12:00 TSV Steinbach 1921 VfR 1921 Aalen 12:00 TUS Rot-Weiss Koblenz Hoffenheim (A) 1 tahmin 12:00 SV 07 Elversberg 1. FSV Mainz 05 II 1 tahmin 12:00 Rot Weiss Ahlen Lippstadt 08 12:00 Wegberg Beeck Krefelder FC Uerdingen 05 12:00 Borussia Monchengladbach II 1 FC Cologne II 12:00 Wuppertaler Homberg 1 tahmin 12:00 19 Straelen SC Preussen 06 Munster 12:00 RW Oberhausen SV Rodinghausen 2 tahmin 12:00 Hamburg (A) E. Norderstedt 2 tahmin 12:00 Lubeck FC Teutonia Ottensen 1905 2 tahmin 12:00 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SV Steinbach 1920 1 tahmin 12:00 PSV Neumunster FC Dornbreite 12:00 Brinkumer ESC Geestemunde 13:00 Turkspor Augsburg 1972 Ingolstadt 04 (A) 2 tahmin 13:00 FC 1920 Gundelfingen TSV 1882 Landsberg 1 tahmin 13:00 SV Donaustauf FC Deisenhofen 1 tahmin 13:00 MSV Pampow Neustrelitz 13:00 FSV Martinroda SV Blau-Weiss Zorbau 13:00 Rochling Volklingen Elversberg 07 (A) 1 tahmin 13:00 SV Curslack-Neuengamme 1919 TSV Sasel 1925 2 tahmin 13:00 Oberneuland Hansa Lüneburg 3 tahmin 13:00 SSV Jeddeloh II Rehden 1 tahmin 13:00 1. Hanauer Fc 93 E. Stadtallendorf 1 tahmin 13:00 Rot-Weiss Hadamar FV Bad Vilbel 1919 13:00 TSV Kronshagen TSV Bordesholm 13:00 Eckernförder SC Weiche Flensburg 08 II 13:30 SV Oberachern Pforzheim 1 tahmin 13:30 Nöttingen Freiburger FC 1 tahmin 13:30 SSV Reutlingen 08 Villingen 1 tahmin 13:30 VfB Stuttgart II Bahlinger 13:30 Hassia Bingen Engers 1 tahmin 13:30 K'Lautern (A) FC Karbach 1 tahmin 13:30 Mechtersheim VfR Wormatia 08 Worms 13:30 FV Dudenhofen FV Diefflen 13:30 TSG Pfeddersheim FC Hertha Wiesbach 1 tahmin 13:30 FC Speyer 09 FSV Jaegersburg 1 tahmin 14:00 Hankofen-Hailing SV Kirchanschoring 1 tahmin 14:00 TSV Kottern VfR Garching 1 tahmin 14:00 SC Velbert FSV Duisburg 14:00 SF Eisbachtal Koblenz 1911 1 tahmin 14:00 FV Eppelborn Arminia Ludwigshafen 14:00 HSC Tundern E. Northeim 14:00 Arminia Hannover FT Braunschweig 1 tahmin 14:00 Oldenburger SV TSV Pansdorf 15:00 MTV Wolfenbuttel R. Ehlershausen 1 tahmin 16:00 Stuttgart Kickers Neckarsulmer Sport Union 16:30 Eintracht Trier SG 2000 Mulheim-Karlich

19.09.2021

08:45 USC Paloma Meiendorfer 11:00 VfB Germania Halberstadt VSG Altglienicke 11:00 Eilenburg Lokomotiv Leipzig 1 tahmin 11:00 SC Tasmania 1900 Berlin FSV Union Fuerstenwalde 1 tahmin 11:00 SFC Stern 1900 Brandenburger Süd 05 11:00 TuS Schwachhausen BTS Neustadt 11:30 Meuselwitz Berliner AK 07 2 tahmin 12:00 1. FC Lok Stendal Rostocker FC 12:00 SV Victoria Seelow FC Hertha 03 Zehlendorf 12:00 Eintracht Mahlsdorf Charlottenburger FC Hertha 06 12:00 Torgelower SV Greif Hansa Rostock II 12:00 FC Grimma FC Einheit Rudolstadt 12:00 FC International Leipzig SV 09 Arnstadt 12:00 Jena (A) FC AN DER Fahner Hohe 12:00 S. Grossaspach TSG Balingen 1848 1 tahmin 12:00 Ulm 1846 Hessen Kassel 12:00 Offenbacher FC Kickers 1901 FC-Astoria Walldorf 12:00 Bonner Alemannia Aachen 12:00 SC Fortuna Cologne Fortuna Dusseldorf II 12:00 Altonaer FC Von 1893 FC Phonix Lubeck 12:00 SV Todesfelde SV Eichede 12:00 SV Hemelingen Habenhauser FV 12:30 Fc Astoria Walldorf Ii 1. FC Rielasingen-Arlen 13:00 FC Hennef 05 BCV Glesch-Paffendorf 13:00 FC Hurth SV Breinig 13:00 Bor. Freialdenhoven Siegburger SV 04 13:00 Bergisch Gladbach SV 1914 Eilendorf 13:00 1. FC Duren VFL Alfter 13:00 TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld 1.FC Monheim 13:00 Croneberger SC Turu Dusseldorf 13:00 Spvg Schonnebeck 1910 Ratingen SV Germania 04/19 13:00 Kleve Spvgg Sterkrade-nord 13:00 SV. Gonsenheim Salmrohr 13:00 Gifhorn 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER 13:00 SVG Gottingen 07 U.s.i. Lupo-Martini 13:00 SV Atlas Delmenhorst Oldenburg 13:00 Hildesheim Hannoverscher SC 13:00 FC 1931 Eddersheim SC Hessen Dreieich 13:00 SV Zeilsheim SC 1929 Waldgirmes 13:00 SV Rot-Weiss Walldorf Turk Gucu Friedberg 13:00 VfB Ginsheim 1916 TUS Dietkirchen 13:00 SV Preussen 09 Reinfeld SV Eutin 08 13:00 SG Aumund Vegesack FC Union 60 Bremen 13:00 SC Borgfeld Blumenthaler 13:00 TUS Komet Arsten Leher TS 13:15 SC Union Nettetal DJK Teutonia St.tonis 13:30 SPVG Frechen 20 Wesseling-Urfeld 13:30 VfL Vichttal SV Deutz 05 13:30 Blau-Weiss Friesdorf Viktoria Arnoldsweiler 13:30 SC Duesseldorf West FC Kray 13:30 Bocholt Velbert 13:30 SFL Bremerhaven Werder Bremen Iii

22.09.2021

17:00 TSV 1860 Munich II VFB Hallbergmoos

24.09.2021

17:00 Unterhaching 1. FC Schweinfurt 05 17:00 SC Eltersdorf SV Wacker Burghausen 17:00 FV Illertissen FC Augsburg II 17:00 TSV 1860 Rosenheim Bayreuth 17:30 Memmingen Greuther Fürth (A)

25.09.2021

12:00 FC Bayern Munich II TSV RAIN/LECH 12:00 Heimstetten Nürnberg (A) 12:00 SV Schalding-Heining SV Viktoria Aschaffenburg 12:00 FC Pipinsried Buchbach 12:00 VFB Eichstatt TSV Aubstadt 12:00 TSV 1882 Landsberg SV Pullach 13:00 SV Kirchanschoring TSV Kottern 13:00 TSV Schwaben Augsburg TSV 1865 Dachau 13:00 FC Deisenhofen Turkspor Augsburg 1972 14:00 SSV Jahn Regensburg II Hankofen-Hailing

26.09.2021

09:00 Ismaning VFB Hallbergmoos 13:00 VfR Garching FC 1920 Gundelfingen 13:00 TSV Schwabmunchen SV Donaustauf

11.12.2021

14:30 SSV Reutlingen SV Oberachern

26.02.2022

12:00 SV Rodinghausen RW Oberhausen 1 tahmin

Almanya Amatör için en çok oynanan maçlar

Saint Pauli (A) Saint Pauli (A) vs Holstein Kiel II Holstein Kiel II 3 tahmin var
Oberneuland Oberneuland vs Hansa Lüneburg Hansa Lüneburg 3 tahmin var
RW Oberhausen RW Oberhausen vs SV Rodinghausen SV Rodinghausen 2 tahmin var
Lubeck Lubeck vs FC Teutonia Ottensen 1905 FC Teutonia Ottensen 1905 2 tahmin var
SV Curslack-Neuengamme 1919 SV Curslack-Neuengamme 1919 vs TSV Sasel 1925 TSV Sasel 1925 2 tahmin var

Son Almanya Amatör Tahminler

Holstein Kiel II kazanır

oran: +199
Tahmin Skoru: 0.2

Karşılıklı gol olur

oran: -200
Tahmin Skoru: 0.0
Oylanmamış

Bischofswerdaer FV 1908 kazanır

oran: +140
Tahmin Skoru: 0.0
Oylanmamış