İddaa Tahminleri Futbol İsrail

İsrail Ulusal Lig Kupası İddaa Tahminleri & Yorumları

Yaklaşan bir etkinlik bulunmamaktadır

Daha fazla etkinliğe göz atmak için başka turnuvaları seçin.

Turnuvalara göz at

Yaklaşan İsrail etkinlikleri

Geçmiş etkinlikler: Ulusal Lig Kupası

23.09.2021

16:00 Beitar Tel Aviv Ramla FC Hapoel Acre FC 7 tahmin

19.08.2021

17:00 Hapoel Rishon Lezion FC Maccabi Achi Nazareth FC 10 tahmin 17:00 Sektzia Nes Tziona FC Hapoel Afula FC 7 tahmin 17:00 Bnei Yehuda Tel Aviv FC Maccabi Bney Reine 7 tahmin 17:00 SC Kfar Qasem Hapoel Petah Tikva FC 12 tahmin 17:00 Hapoel Ramat Gan Givatayim FC Hapoel Acre FC 13 tahmin

18.08.2021

17:00 Beitar Tel Aviv Ramla FC Hapoel Kfar Saba FC 4 tahmin

14.08.2021

18:45 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Afula FC 15:30 SC Kfar Qasem Sektzia Nes Tziona FC

12.08.2021

16:30 Hapoel Acre FC Maccabi Achi Nazareth FC 9 tahmin 16:30 Hapoel Nir Ramat Hasharon FC Hapoel Kfar Saba FC 12 tahmin 16:30 Hapoel Rishon Lezion FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC 6 tahmin 16:30 Hapoel Raanana AFC Hapoel Ramat Gan Givatayim FC 7 tahmin

09.08.2021

16:30 Maccabi Bney Reine Hapoel Acre FC 14 tahmin 16:30 Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Petah Tikva FC 12 tahmin 16:30 Sektzia Nes Tziona FC Beitar Tel Aviv Ramla FC 11 tahmin 16:30 Hapoel Ramat Gan Givatayim FC Hapoel Rishon Lezion FC 11 tahmin 16:30 Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Raanana AFC 12 tahmin 16:30 Hapoel Afula FC Hapoel Nir Ramat Hasharon FC 11 tahmin

05.08.2021

18:30 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Nir Ramat Hasharon FC 7 tahmin 16:30 Hapoel Rishon Lezion FC Hapoel Raanana AFC 13 tahmin 16:30 Hapoel Ramat Gan Givatayim FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC 11 tahmin 16:30 Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Afula FC 13 tahmin 16:30 Maccabi Bney Reine Maccabi Achi Nazareth FC 15 tahmin 15:30 SC Kfar Qasem Beitar Tel Aviv Ramla FC 19 tahmin

Puan tablosu

Group A

Takım O G B M P
1 Hapoel Acre FC 3 2 0 1 6
2 Maccabi Achi Nazareth FC 3 1 1 1 4
3 Maccabi Bney Reine 3 1 1 1 4
4 Hapoel Umm AL Fahm 3 1 0 2 3

Group B

Takım O G B M P
1 Hapoel Kfar Saba FC 3 3 0 0 9
2 Hapoel Afula FC 2 1 0 1 3
3 Hapoel Petah Tikva FC 2 0 1 1 1
4 Hapoel Nir Ramat Hasharon FC 3 0 1 2 1

Group C

Takım O G B M P
1 Hapoel Ramat Gan Givatayim FC 3 2 1 0 7
2 Hapoel Rishon Lezion FC 3 1 1 1 4
3 Bnei Yehuda Tel Aviv FC 3 1 0 2 3
4 Hapoel Raanana AFC 3 0 2 1 2

Group D

Takım O G B M P
1 Beitar Tel Aviv Ramla FC 3 2 1 0 7
2 Sektzia Nes Tziona FC 3 2 0 1 6
3 SC Kfar Qasem 3 1 1 1 4
4 AS Ashdod 3 0 0 3 0